Willkommen :)


   Blisko gondola. Długa trasa narciarska. W pobliżu obiektu liczne trasy rowerowe także po czeskiej stronie.

Jest gdzie umyć i trzymać rowery.

Obiekt położony w pięknym miejscu. Piękne trasy spacerowe i turystyczne. Duże podwórko, ognisko, grill, cisza i spokój. W pobliżu restauracje. Wspaniałe góry do spacerów. Czeska granica i możliwość zwiedzania sąsiednich atrakcji turystycznych.

Oferujemy ciepłą , miłą i kameralną atmosferę, wieczory przy kominku, a jako naszą specjalność pstrąga smażonego, naprawdę warto spróbować.

MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI NA WYŁĄCZNOŚĆ. CAŁY PARTER !!!!!!!!!  SUPER WEEKENDY ZAPRASZAM

1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.Pokoje są codziennie wietrzone.

2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju/......... W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zaliczki w wysokości do 30 % ogólnej kwoty zamówienia do 3 dni od daty rezerwacji.

4. Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

5. Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

Przy odpowiednio wczesnym zgłoszeniu jest możliwość zmiany terminu i wykorzystaniu wpłaconej zaliczki.

Konto 76 1090 1997 0000 0001 1349 4743 Stąsiek Helena  ul.Spokojna 9  59-850 Świeradów Zdrój

Partnerzy : imprezy 

 
 

 

Artykuły o regionie


Ciekawe miejsca Świeradów Zdrój

Przynajmniej kilkadziesiąt miejsc w Świeradowie – Zdroju jest godnych uwagi każdego turysty. Żeby poznać je wszystkie – należałoby je pogrupować i po kolei poświęcać im czas. Warto mieć do tego mapę, która pomoże się odpowiednio zorganizować i zaplanować czas.


Ciekawe miejsca w Świeradowie Zdroju
to np. zabytki, a wśród nich Dom Zdrojowy z halą spacerową, Chaty Sudeckie czy Zamek Czocha w pobliskiej Leśnej. Dalej mamy szczyty – Stóg Izerski, Sępią Górę, Wysoką Kopę, Zajęcznik czy Grzbiet Kamienicki. Na trasie zwiedzania nie może zabraknąć także kopalni „Stanisław” oraz schronisk – Orle i Chatka Górzystów. To ostatnie ma niezwykłą historię, którą p więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • Animal

  • TV

  • Wifi

Standort